Dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych zostały uruchomione nowe połączenia komunikacyjne Piaski - Świdnik.
Linia L1: Świdnik - Kawęczyn - Piaski jeździć będzie przez miejscowości Krępiec, Wierzchowiska, Bystrzejowice, Kawęczyn, Kozice Górne, Kozice Dolne, Wola Piasecka, Kębłów. Ze Świdnika autobusy będą wyjeżdżały o godz. 6:00 i 15:15, a z Piask o godz. 6:40 i 15:55.
Linia L3: Świdnik - Mełgiew - Piaski jeździć będzie przez miejscowości Krępiec, Jacków, Mełgiew, Podzamcze, Nowiny, Józefów, Emilianów, Kębłów. Ze Świdnika autobusy będą wyjeżdżały o godz. 7:30 i 13:30, a z Piask o godz. 8:10 i 14:20.
Rozkład jazdy - ogłoszenie w BIP